Hakkımızda

METROPOL HİFİ
 

1992 yılında kurulan Metropol Müzik Aletleri San. ve Tic. Ltd. Şti. kurulduğu günden beri kaliteli otomobil müzik sistemlerinin Türkiye'deki lider temsilcisi olmuştur.

Focal ve Audison markalarının 22 yıldır resmi Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Bu kapsamda Türkiye’nin en eski, köklü ve konusunda uzaman şirketlerinden biridir.

Aynı zamanda bu başarısını Avrupa ve Dünya klasmanlarında katıldığı yarışmalarda aldığı ödüllerle taçlandırmıştır. Bu anlamda haklı konumunu dünyadaki sayılı bir-iki ülke ile paylaşmanın saygın ve prestijli onurunu taşıyoruz.

Metropol Hifi, tüm otomobillerde profesyonel sistemler ile aracın orjinalliğine sadık kalır. Yüksek kaliteli SQ sistemler sayesinde, müziğin en ince detaylarını duyabileceğiniz bir deneyim yaşatmayı hedefler.

Müzik dinleme zevkine sahip hassas tüketiciler için tasarlanan yüksek kalitede ekipmanlar bu beklentilerinizi bir kademe daha yükseltebilir.

Focal, Berillyum, Audison, Thesis, Audison Cable, Connection gibi dünyaca ünlü hi-end hifi markaların tüm ürün çeşitlerini stoklarımızdan temin edebilirsiniz.